Listopad 2013

Liebster blog award

22. listopadu 2013 v 20:39 | šarmánka |  Chloupky
Hoj,

vítám Vás u dalšího článku.
Né, dělám si... ehm... srandu. Tentokrát jsem si připravila takový Liebster blog award. Je to takový druh "něčeho", takže jdeme na to :).
Děkuji za nominaci SaiSai000 :).

Pravidla:

1. Pověz o sobě 10 věcí (kochejte se, jak jsem divná)
2. Odpověz na 10 otázek blogerky, která Tě nominovala (...)
3. Vymysli 10 otázek pro ty, které jsi nominovala (připravte se na smrt!)
4. Nominuj 5 blogů (ahahhahaha)
5. Informuj blogery o tom, že jsi je nominovala (ok)

Po delší pauze... + ehm, kecálkov

18. listopadu 2013 v 14:50 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Čáááu,

mno, dlouho jsem tu nebyla (ok, od mého výročního článku). Docela hodně se toho stalo, a dokonce už mohu napsat o tom plánu pro kámošku, jak jsem se jednou zmínila... Vezmeme to po pořadě.

V nějakém článku (fakt po mně nechtějte, abych Vám určila, jaký to byl) jsem se zmínila, že mám nějaké překvapení pro kámošku k narozeninám, ale že se nemohu zmínit, co to je, protože přece jenom by mohla na můj blog zavítat, haha. Vlastně to začalo tak nevinně...
Jedna holka u sebe pořádala na blogu soutěž, přesněji o různé druhy rozšíření The Sims 3. Mně se tam toho moc nelíbilo a nebo mi to přišlo zbytečný. Soutěžilo se o The Sims 3 + Roční období (základní hra + rozšíření), The Sims 3 Diesel (kolekce), The Sims 3 Monte vista (město) a o bodíky do jednoho jejich obchodu.
Měli jsme vlastně vyfotit fotku na téma, každá výhra měla své téma - neboli, TS3 + RO jsme měli vyfotit fotku na téma "best friends" (fotku ve hře, samozřejmě), TS3 Diesel "I'm freak" atd.
Když jsem tak na to koukala, tak jsem si vzpomněla na onu kamarádku, která měla mít za měsíc narozeniny a NEMÁ TS3. A jak jsem tak koukala na tu základovku s tím datadiskem, tak se mi v hlavě rozvinul praštěný nápad.
Sehnala jsem pózy, vytvořila simíky, nafotila, upravila a splácala to do koláže (podotýkám, že jsme nějaké fotky musela fotit znova a celé to zabralo dva celé večery). A poslala...
Vyhodnocení mělo být v pátek, ale jelikož té holce nebylo dobře, tak to přesunula na sobotu.
V sobotu jsem snad každou půlhodinu sledovala její blog, jako nějaký agent. Furt nic.
Pak se objevil příspěvek, že to snad zveřejní večer, ale možná až v neděli. Sakra... Stejně jsem furt sledovala.
Večer jsme se s rodičema měli dívat na jeden film. Ok, tak jsem při reklamách kontrolovala, že :D. Objevila jsem i příspěvek, kde oznamovala, že za 20 minut už vše budeme znát. Můžete hádat, co jsem dělala za 20 minut. Chvilka napětí, teď se mi načítal odkaz s článek, že ano, pozor, furt nic pozor... "MAMÍÍÍ, JÁ JSEM VYHRÁLA!!!!!!!". Docela se divím, že jsem s tím svým řevem nevzbudila sousedy, protože jsem fakt řvala, že jsem vyhrála pitomou hru :D. Ani když jsem s tím svým videem vyhrála, tak jsem tolik neječela :DDD.

No, prostě jsem měla pro kámošku dárek a jako malá (ok, já jsem malá furt, ale myslím tím, jakože hodně malá) jsem se těšila na její osloavu.
Den D přišel. Po škole a všech kroužkách jsem mazala domů se převléct.
Dům u kámošky. Teď schovat dárek. Sakra, kam mám ten debilní dárek schovat? A ku... Najednou však přichází její otec a dárek schovává... Mise zachráněna!

Průběh celého přespání Vám popisovat nebudu, i když to byla prča :D.
Předávání dárků - tam jsem myslelal, že ji uškrtím, fakt. Teď, ona to vybalí, nadšení žádný (ještě jiná kámoška se jí rozhodla dát jednu kolekci), kouká na to a "Já mám ale problém - nemám základní hru". Otočila jsme se na ni, zloba v očích, sebrala jsem jí krabičku a začala jí rychle vysvětlovat, že tam má přes POLOVINU obalu nápis, jako kráva, že to je 2v1. No fakt :D.

Ehm, radši už končím, jak tak na to koukám :D.
Jinak se těšte na jeden článek, vlastně TAG, do kterého jsme byla nominovaná :).

A jak jste se měli vy?

šarmánka