Říjen 2013

Co se událo za 3 roky pobytu tohoto blogu na blog.cz?

26. října 2013 v 19:11 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Tak, ještě jednou ahoj.

Tenhle článek plánuji už dlouho. Chtěla bych ho zveřejnit v 19:11 neboli v čas, kdy jsem na blog přidala první článek (mimochodem - teď právě, kdy píšu tento článek, je 18:05). Nikdy bych nepomyslela na to, že tento blog vydrží tak dlouho, a že na tento čas a datum budu tak lpět. Je to zajímavé.
Za tyto roky blog utrpěl hodně ztrát, úspěchů i pádů. Já myslím, že by to bylo dobré zdokumentovat a složit.

První komentář na tomto blogu byl 15.11.2010 v 19:56. Přidala ho Miri k článku Jak se narodila!. Opravdu to byl první komentář, nepamatuji si mou rekaci, ale asi byla hodně rozjasněná :D.

Nejvíce komentářů mám ZATÍM u článků Hodnotím blogy! (38), Reklamy a požadavky (21), Zápis affs (12), který už jsem stejně zrušila. Ale samozřejmě, to jsou takové články, kde se to čeká. U článku, jakože fakt u článku, mám nejvíce komentářů u "Rozhovor: Pan Toaleťák" (12). Byl to článek na TT: Toaleťák. Zajímavé téma, rozhovoru jsem udělala ještě pokračování. Fakt super. :)

Nebyla jsem ještě tak dobrá a nechápala jsem, že moc smajlíků a divné vyjadřování je... divné. Takže jsem psala články plné smajlíků, "legrace", od které jsem se neodpoutala, ale už ji servíruji bez tolika smajlíků a s dávkou ironie. Tak to teda vypadalo.
Proto jsem byla překvapená, když byl zveřejněn můj článek "Aspoň chvíli zpět" na TT: Stroj času na ještě tehdejším blogu TT. Tam jsem také odpověděla vybraným komentářem, že ano.

Nejvyšší návštěvnost fakt nevím, kdy jsem měla, přestala jsem ji totiž počítat. Ale nějak, 127, či snad kolik? To bylo spojeno již zmíněným toaleťákem.

S návštěvností teď jsem spokojená, na TopListu 2505 lidí od data, kdy začal počítat a zamičkové počítadlo je taky boží, ne? Já hlavně nevím, co tady ti Američani vyvádějí, protože Google překladač zase až tak fajn není :D.


Nějak jsem zaspala duben 2011, jelikož zde bylo 0 článků, hrůza. Pak to bylo do konce roku dobré, ale až do října tohohle roku se to táhlo dost hrozně. Pár článků (někdy i 1) za měsíc, fakt jsem strašná. Proto jsem se rozhodla zde udělat pořádek :).

Naopak nejvíce článků mám v srpnu 2011. Což se ale nedá moc započítávat, jelikož jsem třeba přidávala jenom "diplomky", "bleskovky" a podobné blbiny, cha. To jsem ještě tak jako nechápala, co je co :D.

Designy jsem rychle střídala. Na začátku jsem to moc neuměla, jenom obrázek do záhlaví a na pozadí stránky známé pacičky, které tu byly do února letošního roku, ale zase se k nim chci vrátit, takže tu buďte ve 20:00, protože něco uvidíte :). Jinak jsem si designy ani nefotila ani nijak jinak nearchivovala, já jsem ale blbá, že?

Tak, jak tak přemýšlím, na nic si nevzpomínám a ani jsem nic nenašla. 18:27... To jsem ten článek dlouho nepsala, že? :D Ale ono je lepší začít předčasně, že? :) Ou, jdeme si to zkontrolovat, doplnit odkazy a v 19:11 už budete koukat na tento článek :).
3 roky jsem tu s vámi!!!


A ano, tohle je dort na oslavu těchto narozenin :).
P.S.: Né, to je taková speciální bábovička, prej dort :D.
P.S.: A opravdu, tento článek NENÍ přednastavený, opravdu ne, tuto větu dopisuji právě v inkriminovaný čas neboli v 19:11. :)

šarmánka

Písničky pro radost - nový seznam

26. října 2013 v 18:01 | šarmánka |  Kočkovize
Ok.
Slibovala jsem obnovu tohoto seznamu, co poslouchám za písničky, tak jo, už jsme se odhodlala a jde se na to :).

Daniel Landa

(ano, vím, že to není originál)

FEMME SCHMIDT


Foster The People


Gotye


Chlöe Howl


Imagine Dragons


Jen Titus


Lady Gaga


Lana Del Rey


Lenka


LOLO


Lorde


Lucie Bílá


MARINA & THE DIAMONDS ♥


Melanie Martinez


Nelly Furtado


OneRepublic


Sting


Sylwia Grzeszczak

Karuzela (kolotoč)
Ksiezniczka (princezna)
Pozyczony (půjčky)

The Pierces


Tom Odell


Prozatím vše, postupně budu přidávat :).
šarmánka

Poslední aktualizace: 4.12.2014

Fotky

26. října 2013 v 17:40 | šarmánka |  Naše kočky
Čau.

Nějak to tu vázne... Uff, za chvíli začnu psát super článek, ale zatím sem dám pár dnešních fotek :). Miluška už tu dlóóóuho nebyla :).


Tak, to se Miluška nadlábla a šla se umejt :D.

Džambulka!

26. října 2013 v 13:00 | šarmánka |  Kočičárny

Narozeniny blogu!

Poznámka: Tenhle vtip se váže k Ivěte Bartošové, celou kauzu jsme určitě všichni a s nadšením sledovali (ironie)! Tohle je takový vtípek, který koluje internetem :).

Otevřu televizi: Bartošová!
Otevřu noviny: Bartošová!
Otevřu facebook: Bartošová!

Bojím se otevřít lednici...

Party hard!

26. října 2013 v 10:54 | šarmánka |  Svátky, narozeniny...
Čáu!

Zajímavé žjištění je, že zde nepřibývají články, ikdyž jsou to dneska 3 roky, co tenhle blog existuje.
Ale teď se ve mně hnulo svědomí a chci něco najít. Samozřejmě na 19:11 mám už informace na ten super článek a začnu ho psát asi v 18:00, takže ok.
Tak teda jdu něco připravit, snad to půjde, třeba budu i improvizovat na tabletu :DDD.
Zatím čauvés.

šarmánka

Hatátitlá

21. října 2013 v 14:44 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Čáááááu.

Jsme v počítačovce, takže Vás teď budu mučit svými články, muhehe (ikdyž pochybuji, že to někdo čte, cha).
Pozorní a stálí čtenáři (takže nikdo - muhehehehe) vědí, že 26. října v 19:11 bude mít tento blog super třetí narozky. Ha, mám strašně ráda, když si vzpomenu, jak jsem chtěla dělat narozeninovou oslavu a přidávat různé články a pak z toho stejně bylo jenom jedno véééélký kulový.
Takže teď bych to chtěla trošku změnit! Jelikož je to v sobotu (*po překontrolování zjistím, že to JE v sobotu*), tak bych MOŽNÁ mohla přidat něco smysluplného (a jéje, já něco slibuji!). Něco o kočkách a né nějaké soutěže.
A v 19:11 připravím článek, který nepřednastavím, ale začnu ho psát asi v 18:30, abych měla rezervu.
Ha, tohle je inteligentní článek.
Taky bych chtěla nafotit Milušku, abyste ji také viděli. A možná ještě něco vymyslím...
Tak, asi to zakončím, jelikož se půjdu střídat.
Tak pa.

A jak se máte vy?

šarmánka

Co to, sakra, je?

19. října 2013 v 9:35 | šarmánka |  Ťapindy
Ehm, ehm.

Prokrastinace, co to je? Vůbec to nevím, ale jelikož googlit umí každý, tak to radši zkoušet nebudu...
Ok, podlehla jsem. Chronické odkládání úkolů - aha, tady někdo popisuje mě, že? Jak že dlouho vím o tom, že do konce října mám vyrobit hudební nástroj?
Každý z nás vlastně prokrastinuje a to si nedělám srandu, to je pravda jak... Ehm... No prostě velká, no.
Když se člověku do ničeho nechce, tak to odkládá, odkládá, až to dělá na poslední chvíli, což fakt není dobrý, ale když se do toho člověku nechce, tak co, že?

Rada psychologa, učitelů a maminek: "Dělějte vše (ať už úkoly či něco jiného) hned, jak můžete!"

Hahahahahahaha, jééj, teď jsme se nasmáli, to byla slandááááá.
Ale teď vážně.

Úvahy žáků, dětí a maniaků: "Mně se nechcéé. A proč to mám dělat teď, času je dost..."

Ano, tak to je a tak to bude. A taky to tak bylo, pro rejpaly. Ale fakt, ono je lepší ty úkoly a povinnosti dělat hned, ale když se člověku nechce nebo když ho to nebaví, tak co, no. Ale fakt, on má člověk podvědomě "nechuť" dělat všechny povinnosti, protože ho to nebaví, že. Ale když musí... To je psychický a s tím se nedá nic dělat. Tečka.

Seznam připravovaných článků (spíš obnovy, ale to je jedno)

19. října 2013 v 9:15 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Tááák, sliboavný seznam změň :).

  • Obnova článku "Písničky pro radost"

  • Přidání pár úvah na různá témata

  • Nový design

  • Takový komix, ještě vymyslet děj a bude super!

  • Přidávání smysluplných článků

Když medvěd vyleze z brlohu (hahaha, já jsem ale vtipná!)

19. října 2013 v 9:12 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Čááu!

No, ano, dlouho jsem tu nebyla, ale jak jsem psala, tak to bylo jasný, což?
Takže, jelikož jsem u táty v práci (Den otevřených dveří - uujéééééa), tak jsem se teda rozhodla napsat. Nejdřív zde napíšu svou další dlouhou slátaninu (docela si začínám uvědomovat, že tenhle blog je deníčkovský - sakra...), a pak přidám takový "seznam", co bych zde chtěla uveřejnit (to bude slandáá).

Mno, asi jsem včera úplně po... test z fyziky. Jako učila jsem se, ale jak je u mě zvykem, panikařím. Jakože fakt. Nejdřív jsem asi 5 minut dumala nad tím, jak mám vydělit tenhle zlomek tímhle číslem, když mi to nesedí do vzorečku. Pak mi došlo, že se to nepíše jako zlomek, haha. Když už pančelce zapípal mobil, že máme končit, tak jsem ještě neměla poslední cvičení a dodělávala jsem předposlední. Tak jsem ho rychle dodělala (jééé, pančelka má táááák ráda škrtance) a pustila se do posledního cvičení. Určitě budu vypadat za debila, podle toho, co jsem tam napsala za cifry. Ale nejsem jediná, kdo to nestihl celým (což je asi jediný, co mě uklidnilo, ha).

Ve středu jsme mělí takový divný úkol, vymyslet kvíz s 16 otázami. Jakože sranda, ve tři se dostanu domů, pak hodinu odpočívám (snad po mně fakt nechcete, abych přijela ze školy a začala dělat hned úkoly, to fakt ne!), a pak jsem začala vymýšlet otázky. Docela mě to bavilo, pak jsem si vyndala A3, že to jdu přepsat a upravit (jsem holka a chci to mít hezký!). Pustím si seriál (já jsem prostě magor do kriminálek a ne, tohle není ani Las Vegas, ani Miami ani nic americkýho - tohle byla česká) a přepisuji a barvičkuji (co to, sakra, je?!). A zjistila jsem, že mě to baví! Mě vůbec tyhle "projekty" do ájiny vždycky bavily, takže tak. Občas jsem si musela dělat řehtací přestávky, protože to, co v tom seriálu předváděli, bylo fakt něco :DD. Bůůů, už jenom dva díly a mám seriál dokoukaný, sakra.

Uff, já jdu radši sepsat ten seznam, jinak tu budeme ještě dlouho...

A jak se máte vy?

šarmánka

P.S.: Ehm, ten úkol jsem dělala do 21:00 a pak do 22:00 matiku, sranda ne?
P.S.S.: A nebyla jsem jediná!

Škola aneb rychlý strt do nového týdne (tak konec, ale...)

4. října 2013 v 13:11 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Čágo, lidi!

Čím začít? No, asi tím, že teď jsem u táty v práci a píšu z jednoho počítače. A ano, doma nebyl čas, ale dneska je pátek, takže by MOŽNÁ molho něco být.
Cha, já nejdu v pondělí a úterý do školy, héééééééééč. Máme ředitelský volno, kvůli přestavbě jídelny (ha, už od začátku školy se někdo skoro neslyšíme kvůli vrtačkám). A ve středu končíme ve 12:00 místo ve 15:00, taky dobrý. Budeme se zabývat nějakým biologickým projektem (znám přesný název, ale jsem líná vytáhnout notýsek z tašky, která je stejně před buduvou, takže smůla).
A jak máme za okny to lešení a furt nám tam vrtaj a chodí po tom lešení dělníci, tak on tam jeden na kusu toho lešení seděl a pančelka chtěla otevřít okno a vyvětrat. Už byla přestávka a ona prostě chtěla ještě otevřít okno, než odejde. Ale asi si nevšimla, že za oknem sedí ten dělník. Pančelka teda přišla k oknu, dělník si tam něco míchal, pančelka otevřela okno (abyste rozumněli - máme takové obrovské okno, vy určo taky) a hned ho zase zavřela. To bylo tak komický, prostě scéna měsíce :D. Já jsem se rozřehtala, naštěstí byla přestávka, ale to byly takové pohledy, jéj, no něco neuvěřitelného :DD. Prostě supééér.