Září 2013

"How are you today?" - "Jdi někam s ájinou..."

30. září 2013 v 19:23 | šarmánka |  Bleší šeptanda
ČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁU!

Proč nadšený výkřík tohoto ohraného pozdravu? Já nevím... :D
Ani nejsem tak nadšená, prostě mám smíšené pocity... Prostě jsem tak projížděla staré články na blogu, taky poslední návštěvnost a tak nějak mi přišlo všechno takový bídný... Ta návštěvnost mě dost štve a taky mě štve, že jsem byla líná jak něco a nechala to tady tak upadnout. Jsem byla líný tele, tak to je a teď nejsem o nic lepší, to mě tak štve!!!!!!
Ach jo, snad to teď bude lepší, asi tenhle blog bude taky takový můj deníček, nechci zakládat další blog, tenhle mám ráda a bude tu se mnou už 3 roky. Jo, v říjnu už tři roky, já nevím, tenhle a minulý rok jsem se o blog nestarala, já se tak stydím :(. Taky mě to moc mrzí, je to hlavně škoda, to je jasný. Ale když budu přidávat tak jeden článek za tři dny a bude kvalitně napsaný, tak by to nemuselo být tak hrozný, ne? :) Furt lepší, než když jsem v srpnu 2011 přidávala jenom diplomy, bléé, hrůza (a ano, je mi jasný, že teď jdou všichni zkoumat v archivu srpen 2011).
Taky bych teda chtěla něco přidat něco o kočkách, třeba taky o Milušce, a možná by to chtělo i nový design, tenhle je divný... Ale do toho se mi musí chtít :). Prostě, a vůbec, musí se mi chtít blogovat, a to pomalu už začíná a to jsem moc ráda :).

Takže...

A jak jste se měli vy?

šarmánka

Jsem tady, muhahahahahaha...

30. září 2013 v 19:07 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Čáááu!

Haha, devět dnů jsem nepřidala článek, nový rekord, tak malá přestávka... :DD
No, takže, o víkendu (vlastně od pátka) jsem byla na Moravě. Ve škole jsem byla jenom na jednu hodinu, první, héééč. Pak jsme vyrazili na dlóóóóóuhou cestu na Moravu. No, napsala bych víc, ale zjistila jsem, že to stejně nikdo nečte, tak proč se namáhat, což? Teda, pokud Vás moje slohovky fakt zajímají, tak prosím, okomentujte, já strašně ráda napíšu další (prostě se mě nezbavíte, muahahahá!).
Mno, nějak koukám na on-line klasifikaci a nějak tam mám napsanou trojku z občanky, sakra, já chci cědět z čeho! :D Test jsem nepsala, o hodině se hlásím, to je nějaký vtip, bo co? :D Né, počkat, já to myslím vážně! :DD Hm, pan učitel říkal, že aktivitu při hodině bude známkovat přísněji, ale že až tak, to jsem nečekala :D. No, ale asi se ho nezeptám, protože mi buď řekne, že má ve svém notýsku napsanou nějakou neaktivitu nebo mi vytmaví, co dělám špatně. Ale spíš to bude ta první varianta :D. Tak se radši budu hlásit a pokud se to stane ještě jednou, tak to budu řešit. Ale tady možná jsem fakt něco po... já. No, prostě se uvidí :).
Jinak škola jde, furt si všichni vymýšlí nějaký kraviny, ale to nemluvím o učitelích, to jako pozor, to bych si nedovolila, i kdyby to byla pravda :).
Ha, taky dneska byla dobrá situace, jsme si měli připravit takovou prezentaci nějakého biblického příběhu (Mojžíš a vyvedení z Egypta forever!). Jsem si tedy připravila nějakou přednášku. No a pančelka se zeptala, kdo to má. Jasněé, strašně ráda se hlásím jako jediná. Jako, já se s tím doma stresuji, nevím, co mám vymyslet a pak se hlásím jako jediná, jakože super. I když, někdo by mi mohl říct, že to je dobře, že by se dobře cítil, ale já to mám skoro furt, fakt nemám ráda, že my jako třída jsme třída lemplů. Stejně se na tu mou přednášku nedostalo...
Cha, tu kecám furt o škole, co?

No, furt opakuji no, mno... Tak budu psát mno...

Mno, taky mám jedno překvapení pro jednu kámošku, ale nevím jestli to vyjde (zaprvé), zadruhé, nemůžu to sem napsat, ale ani ň, jelikož ona sice můj blog nečte, ale zná ho a mohla by sem náhodou zabloudit (teda, pravděpodobnost 5%, ale všichni známe zákon schválnosti, že?).

No, takže radši už nic...

A jak se máte vy?

šarmánka

P.S.: MOŽNÁ něco přidám o kočkách, možná dneska, možná zítra... to se uvidí :).

Škola, vole, škola...

21. září 2013 v 19:19 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Čágo, lidi!

Hej, začala škola, co? Hmmm... A já jsem nebyla moc aktivní, co? Hmmmm... Sakra.
Takže, nebyla jsem aktivní kvůli škole, LOGICKY. Hlavně tenhle týden, ten byl obzvlášť výživný.
Už minulý týden jsem ve škole přecházela nějaký lehký nachlazení, prostě jsem si vzala šátek kolem krku a šla. Ze školy jsem se vracela udřená jak kůň, jakože fakt. Jestli jsem někdy předtím, když jsem se vracela ze školy, řekla, že jsem hotová, já jsem byla hodně naivní (nebo blbá?). Takže prakticky vzato (a vlastně i realisticky)... Budu pokračovat :D.