Srpen 2013

Ha! Jsem naživu!

28. srpna 2013 v 18:29 | šarmánka |  Chloupky
Hój, lidi...

Prázdniny se nám krátí, příští týden zase škola... Bůůůů... Abych se přiznala, stejně mi ten prázdninový režim už dost vadil, jelikož jsem stejně nedělala nic... Prakticky celé prázdniny jsem seděla doma, ale jinak to taky nešlo, vždyť měsíc byly tropy, tak co má taky člověk dělat, že jo. Teď máme podzim, tohle léto bylo fakt super. Z toho se dá napsat kniha a pojmenovat ji: "Začalo to povodněmi...". No, taky jsem zjistila, kdo je pravá kámoška a kdo ne, respektive kdo se tak nechová, ale neuvědomuje si to, vlastně je mu to jedno. Tím ho samozřejmě neobhajuji :D. Spíše ji.

No, Miluška už zase bydlí venku, už se nebojí, vlastně už se jí do sklepa moc nechce. Nožička se jí hojí, no, vlastně, má ji zpřelámanou, takže se nehojí, jasně, ale už na ní normálně šlape, běhá, skáče a s největší pravděpodobností nám ve sklepě sežrala žlutý pavoučky a dokonce se i přiotrávila ropuchou - nudí se, nejsou myši. Prostě už je zase čiperná a zalehává mamce rajčata.

No, co se týče mě, tak jsem začala sledovat Pretty Little Liars, s titulkama. Musím říct, že to je napínavý seriál na jedno zkouknutí, nic kvalitního, ale hodí se to, samozřejmě. Za týden jsem na začátku třetí série :DDD. Stejně mě furt nedokáže napadnout, kdo je 'A'. Jasně, nenadávejte mi, že je to nekvalitní a na co to koukám, píšu, není to nic extra, ale napínavý to je, to zase jo :D. Ale na kriminálky to nemá. Prostě ne :D.

A jak se máte vy?
šarmánka

Praha (aneb peklo na Zemi)

8. srpna 2013 v 20:05 | šarmánka |  Chloupky
Hoj po několika dnech...

Byla jsem na tři dny v Praze s mamkou, přespávaly jsme u tety. Byl to takový výlet, první den jsme se byly podívat na výstavu Ivan Lednl: Alfonz Mucha. Nic vám sem psát nebudu, jen se hezky naučte používat vyhledávač :). Prostě takové plagáty z přelomu 19. a 20. století a začátku 20. století. Také jsme byly na nákupech, no, spíš očumovaly, co v těch regálech a stojáncích maj' :D.
Další den jsme byly na Tutanchamonovi (cha, určitě jsem to napsala s chybou!). Tam jsme byly tři hodiny! To byl egyptský faraon, který na trůn nastoupil v osmi letech a zemřel v 18. Jeho další následník dal o něm zničit všechny informace, takže se o něm nic nevědělo. A tu jeho hrubku objevil v listopadu r. 1922 jeden archeolog a ta výstava je vlastně i o něm. No, byly tam věrné kopie, povídání o tom atd., atd. To se prostě nedá sepsat, na to musíte jít :). Je to sice drahý, ale stojí to za to! My jsme tam byly 3 hodiny a na konci si koupily katalog výstavy, který stál 190,-. Prostě super :).

Ale jaký tam bylo VEDRO!!! To byla hrůza! Jinak jsem si ještě přivezla sarkastického a pesimistického Snoopyho, v pořadí mou třetí knížky sebraných komiksů :). A je toho víc, ale to vás asi nezajímá :D.

A jak se máte vy?

šarmánka

Dnešní otázka...?

4. srpna 2013 v 18:59 | šarmánka |  Chloupky
Áhoj...

No, co tak asi napsat... Miluška se má dobře, zato já bych potřebovala TÝDEN NĚKDE VE VODĚ!!!! To vedro je k nevydržení! Alespoň, že teď se tady přehnala bouřka, no pěkná to buřina... Nejdřív jenom tak poprchávala, mamka pořád říkala, že stejně večer budeme muset zalít zahradu a najednou se setmělo a - světe div se - bouřka! Taková buřina...
Jinak chci předělat menu, nějak se mi zdá, že je tam toho moc a taky obnovit nějaké články - článek na zápis hodnocení blogů, článek s mými oblíbenými písničkami a taky hlavně popisky, tyhle už moc nejdou...

Otázky k videoodpovědi

3. srpna 2013 v 17:21 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Táááákže...
Když jsem udělala svůj velký comeback na tento blog, tak se vším všudy!

Určitě jste si všimli, že už nějaký ten rok natáčím videa na YouTube. A také, že jsem vyhrála v té soutěže, ve které jsem ukázala svou tvář a tím pádem mohu natáčet i videa, ve kterých se má tvář objeví. Takže, mám otázku:

Chcete, abych dělala videoodpovědi?


Pokud ano, napište mi nějaké otázky pod tento článek a až jich bude dost, udělám na ně videoodpověď, OK? A také přidám anketu, jestli chcete nějaké ty videoodpovědi, jo? :)

šarmánka

Edit 17:22: Anketa přidána :)

Archiv

3. srpna 2013 v 17:14 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu

Noviny z roku 2010


Noviny z roku 2011

Duben - nebyly vydány

Noviny z roku 2012


Noviny z roku 2013


Noviny z roku 2014

Leden - nebyly vydány
Únor - nebyly vydány
Březen - nebyly vydány
Duben - nebyly vydány
Červen - nebyly vydány
Červenec - nebyly vydány (páč jsem lempl)
Září - nebyly vydány

Hodnocení blogu http://animallover.blog.cz/

3. srpna 2013 v 17:10 | šarmánka |  Hodnotím blogy!

Ehm, nejdřív bych chtěla napsat omluvu, že hodnotím až teď, ale nějak jsem... Zapomněla :D


1. První dojem: byl takový smíšený, to černé pozadí mě trochu zmátlo, ale zasse mě uklidnily ty fotky a šedé pozadí stránky, takže je to hezky vyvážené :). 5/5
2. Design: Jak už jsem psala, hezky vyvážený, takže jak jinak, než 5/5.
3. Ehm... "klikací ikonka": Myslím si, že něco takového jsem v menu našla a líbí se mi. Je jednoduchá a výstižná - 5/5.
4. Články: Jsou srozumitelné, dobře napsané a člověk se z nich dozví vše potřebné - 5/5.
5. Aktivita: Jsem nadmíru spokojená, aktivita k sežrání, ale každý článek je opravdu o něčem, né jenom nějaké obrázky, opravdu je tam text :D. 5/5
6. Menu: Přehledné, krátké, jasné - 5/5.
7. Celkový dojem: Z tvého blogu čiší dobrá energie, ráda se vrátím - 5/5.

Sečteno, podtrženo: 35 bodů z 35. No, je asi jasné, jaký mám názor na tento blog, že? :D

Miluška (bůůůůůůůůů)

3. srpna 2013 v 15:52 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahoj,

takže, dneska vám povím co se stalo Milušce. Pěkně se usaďte, tohle bude dlóuhý...

Víte, jak jsem asi minulý rok (nebo už je to určitě pár měsíců), že jsme v Miluščině kožichu našli diabolku (to jsou takové ty náboje do vzduchovky)? No, poslední tři týdny se tady objevoval takový zrzavý kocour a začal nám Milušku vyhánět. Tak jsme začali vyhánět my jeho (jak jinak, že? :D). Jednoho rána ale Miluška byla úplně vyřízená a kulhala na pravou (levou?) zadní nožičku. Další (nebo ten samý) den s ní mamka s tátou jeli k veterinářovi. Ten řekl, že ji někdo POSTŘELIL. A že ji postřelil tak nešikovně, že jí přitom zlomil nožičku... Operace by stála několik tisíc a jestli tady opravdu někdo je, co ty kočky střílí (no, ruku na srdce, ony od nás ty kočky asi neodešly samy :/), tak bychom zaplatili operaci a po týdnu by se to mohlo stát zase, takžéééé... No, ale to není vše, co vám chci napsat.

Už zas?

1. srpna 2013 v 13:16 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
No, takže zase nový design... Nakonec jsem se odhodlala ho vyrobit a docela ujde... Docela...

No uvidíme :). Líbí?

šarmánka

Nový design!

1. srpna 2013 v 12:21 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahoj zase!

Tak, teď oznamuji (jak už jste si asi všimli), že jsem změnila design. Jenom chci teď upozornit, že popisky do menu dodělám potom, teď jsem na to prostě líná :D.

šarmánka

Haha, aktivita k sežrání

1. srpna 2013 v 12:14 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Takžé...

Ahóóóoój! To jsme se dlouho neviděli, co? :D No, i když, vy mě nevidíte furt, tak co... Už to ani nevypadalo, že se ozvu, ale teď tu opravdu připravuji nevídané změny! Přidám pár "článků" do rubriky Kočičárny, změním design, upravím menu, opíši pár článků z té mé knížečky (muhehehe :DD), samozřejmě se zdrojem :). Nejsem blbá (snad)! :D
A v dalším článku se dozvíte něco o Milušce... Ach jo...

šarmánka