Červenec 2013

Pozor! Přicházím!

12. července 2013 v 12:40 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Hóóóóóóóóóóóój... :DDDD

Jak se máte? No, prázdniny, každý se má asi bavit, NÉÉ?!! No, tak jo, JÁ se teda nebavím... Jo, když by člověk měl nějaký pořádný kámošky, no tak prosím, ale takhle...! Zbyla mi jedna, teda, alespoň doufám :D. Vlastně dvě, jedna po internetu, jestli si na ni vzpomínáte :). Jasně. si řeknete, je hezky, tak co kňučí? Hehe, buď je pod mrakem, nebo je vedro! Tak, to si má člověk vybrat?!! Navíc celý den nemám co dělat. Ne, u počítače nesedím (jenom u toho tabletu :D), čtu (normální, hmatatelný knížky, to žádný tablet :D) a PŘEMÝŠLÍM... Ano, já PŘEMÝŠLÍM... Dovede si to někdo představit?

A zjistila jsem, že nejsem sama, kdo se nudí, je nás prachsprostě hodně! Člověk se těší na prázdniny, a pak jenom mžourá, mžourá a mžourá... No, asi jdu tenhle blog probudit k životu, ňák ho chci předělat (ještě zjistit jak a bude to dobrý!)

šarmánka

P.S.: Jak jsem minule psala, vyhrála jsem ten datadisk, což asi značí, že jsem asi The Sims 3 musela už nějakou dobu hrát... Proč to melu? No, posuďte sami! --> http://bozi-simici.blog.cz/

Prázky! Volno! Sims!

2. července 2013 v 21:40 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahóóóóóóóóój...
Prázdniny, škola se zavřela A JE TO! Jupíí!

Takže... Ano, už jsou prázdniny a já jsem (pochopitelně) nemocná :D. Logika věci, ne? :D Jak jsem minule přidala článek s tou soutěží, tak jsem... VYHRÁLA!!! Jojo, ten datadisk je fáááákt super :).
A co vysvíko? To je taky super... Nebudete věřit, co jsem dostala... --> http://www.alza.cz/acer-iconia-tab-b1-a71-8gb-black-d379583.htm!!!! Jo, fakt! Stáhla jsem si snad milion aplikací (to doufám, že snad ne) a je prostě super! Zvlášť teď, když jsem nemocná a musím ležet v posteli :P.

A jak se máte vy?

šarmánka