Červen 2013

Euforie!

24. června 2013 v 14:09 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahoj lidi!
Miluji vás! Skáču jako poník! Mám ráda spišský šoulet! Miluju všechny lid!! Teda... Skoro... Všechny...
Tak dobře, proč mám tak dobrou náladu? MOŽNÁ budu mít The Sims 3 Tropický ráj LIMITOVANOU EDICI!!! A proč? http://defifreakyboo.blogspot.cz/2013/06/top-5-soutezni-videa-o-2-dodatky.html Takhle to je :). Dáte mi prosím hlas? A podíváte se na moje video? A ano, jsem to já, už víte, jak vypadám :).

šarmánka

EDIT 14:10: Jmenuji se Anna - Marie (mají tam chybu, není tam pomlčka a má tam být!!!) :D

Ahoj, no...

17. června 2013 v 9:28 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Ahój, lidi...
Ano, zase jsem tu dlouho nebyla... Ne, nejsem blbá, jenom škola tlačí na dveře a když už si sednu k počítači, zapnu The Sims nebo jsem také začala zase hrát Metina dvojku... Za chvíli jsou prázdniny, takže to už bude lepší :).
Teď jsme ve škole v počítačovce, tak jsem si řekla, že už konečně napíšu :).
Právě před chvilkou jsem se dozvěděla, že nakonec ze zemáku nebude trojka, ale DVOJKA!!!!! Mám z toho takovou radost. Ještě jsme totiž první hodinu psali z bižule, kdo si chtěl ještě zlepšit známku. Už jsem při minulém testu počítala s dvojkou, ale z něho jsem dostala 1 (34,5 bodů z 35!), a tak mi to vycházelo mezi jedničkou a dvojkou, tak jsem se rzohodla, že si ten test napíšu taky. Dopadl prý dobře a budu mít na vysvíku JEDNIČKU Z BIOLOGIE!!! Budeme dva ze třídy :D. U nás ve třídě je jednička z biologie zázrak :D. No prostě se všechno (skoro) ubírá tím nejlepším směrem ;). Ještě dostaneme testy z dějáku (opravené), tak uvidíme :).

A jak se máte vy?

šarmánka

První červnový článek

2. června 2013 v 8:52 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahoj, lidi.
Jak se máte? U mě to docela jde. Ale mohlo by to býdt lepší... Jsou totiž povodně. U nás sice ne, ale hrozí. Zrovna tu máme bouřku. Píšu z mamčina nového mobilu - můj nemá wi-fi. Takže budu informovat. Zdroj taky napíšu.

šarmànka