Červen 2012

DISKUSE NA TÉMA: Plyšacíííííííí

23. června 2012 v 1:23 | šarmánka |  Diskuse na téma
Téma zní jasně :).

ZOO

23. června 2012 v 1:12 | šarmánka |  Chloupky
Ahojky, jsem pořád u tety a pařííímééééééééééééééé :DD. Pouštíme písničky a já je vybírám, tak píšu :). ZOO byla super a zbytek napíšu zítra :DD. Jen jsem chtěla napsat :).
Tak ciao!!

Ráno

22. června 2012 v 8:16 | šarmánka |  Chloupky
Ahojík
tak je ráno a já jsem mohla na počítač, ani jsem se nemusela ptát x). Ale já se stejně zeptala :).
Teď půjdeme do ZOO, ale jsme všichni ještě v pyžamu. Moc se těšm :). za chvíli končí prázdniny!!!! Já se tak těším.
Zítra se prej koukneme do IKEY. To jsem zvědavá :).
Včera jsem byla vzhůru do půlnoci, kecaly jsme všechny :DDDDD. Mamka a teta šly spát ve 2:30, ale prý předtím vypadla elektřina a teta říkala,fájn, vypadly pojistky. Ale pak si vzpomněla, že neběží žádný přístroj, tak neměly proč vypadnout. Pak vyšla na balkón a celá ulic nesvítila, viděla jen baterky, jak si lidi svítili. Mamka si prý šla čistit zuby s mobilem, si tam dsvítila :DDD. Jiak, jak se máte?

Mám ještě jeden blog, o kterej se nnestarám, je o Whitney Houstun a tak, kdo by ho chtěl, tak ať mi napíše nna e-mail a já mu napíšu heslo :). E-mail najdeš v MENU.
Tak ciao!!

Čauky

21. června 2012 v 18:09 | šarmánka |  Chloupky
Ahojky,
jsem u tety a ta mi půjčila nedbook :D. Jinak cesta do Prahy začala úpe super:
Ráno jsme měli jet vlakem a ona byla výluka a tak jsme jeli do jednoho městečka autobusem. Přijedem a a tam se dozvíme, že se jim rozbila LOKOMOTIVA!!!!! Tak mamča volala tátovi, jestli něco nejede a on jel za 17 minut autobus - autobus byl daleko a tak jsme přemýšleli, co dál a táta zavolal, že nás tam vezme na ten autobusák. Tak jsme to stihli, nu a jeli jsme do Prahy.

Šli jsme do muzea LEGA a tam to bylo úúžasný, protože tam bylo všechno z lega. Pak tam byl dětský koutek a tam byly úkoly a měli jsme splnit alespoň tři. Věděla jsem skoro všechny, jedno byl dokonce chyták: Jakou barvu má místnost, kde je Harry Potter? Harry Potter tam vůbec nebyl!! Soutěž probíhala od 12:00 do 14:00 - bylo 13:38. Byla to soutěž o ceny. Tak jsme šli za tou paní prodavačkou a ta mi přinesla tu výhru. Bylo to takové to holčičí lego (LEGO friends). Měla jsme ohromnou radost a ještě ji mám. Pak ji sem dám, protože je to rozkošný :).
Pak jsme šli s tetou nakupovat jídlo a tam byl ten časopis Kačer Donald a tam byl minifotbálek. No prostě úúúúža.
A ještě mám melír, proužky za vysvíko. Červený,vypadám úplně jinak a moc se mi to líbí. Zítra jdemem do ZOO a dneska budeme grilovat, jupíjéj.

Tak ciao.

Tak ahoj...

15. června 2012 v 10:34 | šarmánka |  Chloupky
Ahojky, dlouho jsem tu nebvyla, já vím. Ale teď novinky, máme další KOŤATA!!!! Jedno je tříbarevný, jedno je černý a další dvě jsou mourovatý. Příští týden dostaneme ještě jedno :). Ještě nemáme jména, nevíte nějaké? Napiště mi prosím nějaká, budu moc ráda :).
Za pár dnů končí škola a začínají PRÁZDNINY!!!! Co budete dělat? Já budu odpočívat, odpočívat a odpočívat :). Tak zatím příště!!
ciao