Květen 2011

Miluška a kukaň

31. května 2011 v 14:00 | šarmánka |  Ťapindy
To si tak Jednou řekla Miluška kočička: "Ach jo, kde je můj domeček? A co je tohle?!!". Nevěděla co to je na místě, kde byl její domeček. Vyběhla po schodech nahoru a chvíli na to koukala. Pak zamňoukala: "Ahojík, co jsi?", ale ta věc jí neodpověděla. "Tak co jsi?" opakovala to znova, ale ta věc jí ZNOVA neodpověděla. Tak po tom kočička Miluška chňapla a hned svojí packou cukla! "Fuj!" odfrkla si. Tak po tom packou šmátla ještě jednou a teď se ozvala hróóózná rána! Ono to spadlo a teď se to kutálí... Jéžiši! KVĚTINÁČE!!! Miluška spanikařila a běžela pryč. Najednou se tam objevila paní domu a říká (vlastně křičí): No Miluško...! a Miluška už je dáááááááááááávno u sousedů a radši se tam ukázala až k večeři - vlastně k bramborám. Dobrou chuť! :-)


Jména pro koťátka

30. května 2011 v 14:00 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Ahojík
tak se vám hlásím! Napíšu vám, jaké jména mám vybrat? :-) Pro ty naše dvě koťátka. :-)
Holčičí--Maruška nebo Lady Jane (lejdy džejn) a Simí nebo Wendy/s. Pište pls do komentů - pak přidám anketu. Těšte se Klučičí--Martin nebo Or a Matyáš nebo Matěj. Pište pls do komentů - pak přidáma anketu.
Jo a koťátko bude jenom jedno. ;) Omlouvám se, ale tak vybírejte, vybírejte. :-) :-) :-) Už se těším! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
šarmánkaa.s.

Ufff! :-)

26. května 2011 v 10:31 | šarmánka
Už se mi to začalo zobrazovat a už jsem to spravila za rekordních 15-20 min.! Ufffffffffffffffffffff! To jsem ráda. Pardona za zmatek! :) ;-)

áááá!

26. května 2011 v 10:03 | šarmánka
To jak ten blog teďko vypadá... to jsem neudělala já! nebere mi to šablony ani nic! takovou práci to dalo... :(((( ;((((

Příští týden - plán!

26. května 2011 v 8:44 | šarmánka |  Uvízlo v kožichu
Ahojík Jsem nemocná. :-( a proto sem můžu něco napsat tak ráno. Příští týden budu celý pryč, takže musím napsat nějaké články - to bude hrůůůůůzáááááá! :D Každý den 1-2 články. :-) Doufám, že to stihnu! :-) Snad................. Za Miluškou asi chodí nějaký kocour. Včera, když jsme s tátou přijeli domů, tak od nás ODCHÁZEL nějaký kocour a když jsem potom odpoledne se houpala na houpačce, tak tam vyšel z poza auta, kde pod ním ležela Miluška. A byl černobílí. No, uvidíme. :-) Ahojík! :-)

Už nebude sama! :-)

24. května 2011 v 19:20 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahojík :-)
Víte, že budeme mít DVĚ koťátka? Táta má kamaráda, kterému se narodila ty dvě koťátka a táta se zeptal, jestli by si je mohl vzít. No a on že jo! No tak máme dvě koťátka! :-) Jedno je černý a jednou zrzavé. Doufám, že Miluška je přivítá dobře a né jako Macek malou Moničku (jendou vám to napíši! ;)). No tak, těšte se!
Jo a, promiňte, že jsem tu dlouho nebyla. ;) Tak ahojík! :)

šarmánkaa.s.

Milušáček ušáček

15. května 2011 v 18:00 | šarmánka |  Bleší šeptanda
Ahojík
Už máme jen jednu kočičku. Ne, není to kotě, je to kočka.
Ano, myslíte si to dobře... Pralísek se ztratil... Je to kocour, třeba šel jen za nějakou kočkou, třeba se vrátí, co já vím.
Milušce se stýská. Není sama. (fňuk)
No, aspoň... A co to píšu!! Žádný aspoň, nic se tím neulechčilo!! :( Spíš naopak!
1) Pralísek byl hodný, všichni jsme ho měli rádi..
2) Miluška začala chytat ještěrky, uf! To je práce, než jí jí vezmete...! :D

Malý testík - budete to vědět? ;)
Kolik koťat se nám narodilo?
a. 5
b. 6
c. 8

Jak se jmenovala?
a. Deniska, Josef, Brunclík, Zorro, Karamelka, Jůlie
b. Anna, Kristýna, Irma, Zorrka-holka, Pralinka
c. Bivoj, Zorrka-holka, Pralina (potom Pralísek), Brunclíček, Karamelka, Automechanik, Čoko, Modroočko

Kolik jich mělo jakou barvu?
a. 3 zrzaví a 2 černý
b. 3 zrzavo-bílé, 3 tříbarevné
c. 4 zrzavo-bílé, 4 černo-bílé


šarmánkaa.s.