Leden 2011

Pralča slyší na jméno! ...a panáčkuje. :)

22. ledna 2011 v 19:01 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Včera, když jsem šla k autu, jsem ještě hlídala Pralču, aby nevběhla dovnitř, když táta otevře dveře a půjde do auta. Když se dveře otevřeli a táta vyšel, Pralča chtěla vběhnout a já jsem zavolala: Pralčo! Pojď sem! a Pralča šla! Já koukala! :D Hned jak táta byl venku s mamčou (svezli jsme ji na nádraží), tak jsem jim to řekla.

Dneska jsem Pralču něčemu naučila. Houpala jsem se na houpačce a udělala jsem na Pralču, která mě pozorovala, takoví zvuk pusou a ona se postavila na zadní! Tak jsem to na ní udělala několikrát a co myslíte? Uměla to, jako kdyby se to učila rok! Šikulka! ;)

Myška, myška! Ještě něco: nepřekonatelná drzost!

13. ledna 2011 v 11:47 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Ahojík! Včera, když jsme přijeli ze školy, tak jsem šla hlídat Pralču a Milušku. Pralča byla zalezlá a když jsem tam přišla, tak tam přiběhla i Miluška a Pralča tam na schodech honila myš! Hned mi bylo jasné, že ji Miluška přinesla právě teď. Já se tak bála! :P Když jsem šla ke dveřím, tak Pralče ta myš utíkala zrovna tím směrem a já radši přidala do kroku! :D
Když se máma šla na ně podívat, tak tam už nebyla a Miluška a Pralča mňoukaly, takže jim asi utekla. A byla taková chcíplá. :D

 Taky včera odpoledne, když jsem si na chodbě kreslila na tabuli, tak uskyším něco jako mňau, a protože byl táta zatopit ve sklepě, tak jsem si myslela, že to Miluška žadoní, aby ji do toho sklepa pustil (on je tam teplý kotel a líbí se jí tam :)). Ale vzpomněla jsem si, co se stalo s Mourkou, a tak jsem se rychle podívala na balkón. Tam stojí na okraji silnice dvě ženy, jedna drží kočárek, a povídají si. U naší branky stojí dvě děti a rumplují s ní a volají "čičinky!" .  Bylo to slyšet i přes to okno! Já byla tak naštvaná! Hodila jsem hadřík na utírání do krabičky, ten spadl na zeď a ze zdi do té krabičky. Když jsem už byla na schodech, tak se mně mamča zeptala, jestli tam jdu. Já řekla, že jo (protože jsou naše kočky pro mně hned na prvním místě s rodiči a bráchou). Když jsem otevřela dveře, Miluška s Pralčou ke mně ihned běželi a vyskočili na svou boudičku a já je drbala za ouškama. Dělala jsem, jako by tam ti lidi vůůůbec nebyli. Pak to ticho prořízl výkřik: "Čičinky!" . Ta malá holka v růžové bundičce! Pak ty dvě ženy šly dál a volaly na toho kluka a holku: Tak už pojďte! Míšo! a Míša furt "čičinky!" a trvalo jí to, než odešla. Potom přišla mamka a řekla ať už jdu. A co jsem se ještě dozvěděla?? Že ta holka nám už jednou s tou brankou rumplovala! Byla jsem naštvaná ještě víc! Grrrr!
Ahojík :-)
Mourka

Diplom pro mně! ;-)

12. ledna 2011 v 18:44 | šarmánek |  Já tu myšku chytím!
Toto je diplomek pro mě od Smiley! Ďakujem! :) ;)
;-)

Ta Pralča je ale šikulka!

1. ledna 2011 v 14:10 | šarmánek |  Bleší šeptanda
To byste nevěřili, jaká je Pralča šikovná! Včera k večeru zahnala velkou kočku (nebo kocoura? :))! Zaprskala a kočka byla pryč. Ona je kotě a zažene o hodně větší kočku. Fííha!  Je velmi, velmi, velmi šikovná! Na to, že je kotě a tamto byl asi kocour...!

Rok 2011 začíná!

1. ledna 2011 v 14:06 | šarmánek
Tak a máme tu rok 2011! Další rok... Ale ohňostroj byl hezký, ne? My ho nestřílíme, dělá to rány a vůbec. A jak se Vám minulý rok líbil? U mě docela ujde... A zase budeme muset udělat věcí...! Snad se tento rok vyvede! Tak ahojík. :)