Prosinec 2010

Vánoce, Vánoce odcházejí. Bébébébé....

28. prosince 2010 v 15:49 | šarmánek
kočičí hlavičky
Ach jo! Vánoce už jsou pryč. To to uteklo! Dostala jsem miliony dárků! Fakt! A když jsem je rozdělovala, tak mě to moc nebavilo... No to neva! Zase budou! :-) Zase něco přidám! Ahojík :-)

P.S.: Pralískova dobrodružství za Štědrý den dodám + Silvestr. :-)

Kotě s jednou bílou ťapkou 5. kapitola - Ráno na Štědrý den

24. prosince 2010 v 8:00 | šarmánek |  Ťapindy
Tak jsem tu! Váš Pralísek! Dneska jsem si přivstal, protože je Štědrý den. Je hóóódně pohádek v kočkovizi. Třeba O pěti koťátkách a jejich mamince. Nebo Kočičí princ.  Ale hlevně... ale hlavně to těšení na večer! Maminka připravuje Vánočního tuňáka, aby byla taky nějaká Štědrovečerní večeře, jak má být u nás koček. Naši páníčci ještě spí, kromě té holčičky (mimochodem, zjistil jsem, že se jmenuje Anička). Ta se také kouká na (jak se říká u nich lidí) televizi. Maminka dneska dodělává cukroví, protože ho půlka zplesnivěla. No jo no. A spíš to bylo linecký.  Ale maminka to dodělá a já jí pomůžu. :) Už se těším! Moji kamarádi na chvíli příjdou. Ale až odpoledne. Maminka mě volá, abych jí s tím cukrovím pomohl. Tak ahojík, až tu bude odpoledne a moji kamarádi! :)

2 dny to snad už vydržíme...

22. prosince 2010 v 18:37 | šarmánek
Tak! Už jen dva dny do Vánoc! Toto letí... A já pořád nešílím! :D Těším se, ale nešílím! :D Ten advent ale utekl... A skoro žádná atmosféra. :( No, ále co... Vždyť ty Vánoce jsou už za dva dny! Tak proč být smutná? Všichni se máme těšit a být nervózní. A co dárky? Máte? Nebo věříte na Ježíška... A jestli si někdo myslí, že to je hloupost, tak ať to odvolá! Každý věří na něco jiného a každý má jiný názor! Takže pokud si to někdo myslí, má utrum s chozením na můj blog!!
Jinak, asi založím nějakou rubriku, která bude sloužit něco jako "jiné" či "zápisy". Jak by se po kočičím způsobu měla jmenovat? A mám ji vůbec založit? Pište do komentů. ;)

Christmas present

20. prosince 2010 v 17:50 | šarmánek
Už z nadpisu víte, co mám na mysli... Přesně tak! Vánoční dárek!  Bude v něm:
3 Pralískova dobrodružství za Štědrý den + jeho kamarádi, legrační kočičí videa, koledy a další! Těšte se! :) A co byste ještě do dárku chtěli? Napište do komentářů. :) Loučím se s Vámi za chvíli. :)

Blondýnová

19. prosince 2010 v 11:00 | šarmánek |  Kočičárny
Víte, proč blondýnka ječí u počítače? Protože má v ruce myš!

Zápis affs

18. prosince 2010 v 16:35 | šarmánek
Chceš být affí?
PRAVIDLA:
Budeš se účastnit alespoň jedné bleskajdy za měsíc!
Ale hlavně mě budeš muset na vštěvovat :D (ctrl+D)
A taky napiš do komentů:

~ Jméno

~ Blog

~ Kolikrát týdně budeš zde budeš pobývat?

~ Souhlasíš s pravidlama?


Tak pište, pište!

Kotě s jednou bílou ťapkou 4. kapitola - Včera

18. prosince 2010 v 12:03 | šarmánek |  Ťapindy
Ahojík! To jsem já, Váš Pralísek! Dneska to bylo docela hezké. Ráno mě pustili s maminkou do té místnosti. Za chvíli přišla ta holčička s maminkou a už jsme byli venku a papali. Pak holčička, její tatínek a maminka odjížděli a my jsme tam zůstali jen já a maminka. Já jsem si zalezl do boudičky a maminka odběhla. Pozval jsem si kamarádku... Hráli jsme Kocoure, nezlob se! Pak ale už musela odejít, takže jsem se nudil. Ale potom už přijeli páníčci, pustili mě a maminku dovnitř a já byl spokojený a maminka taky, protože byla na topení. Pak se přineslo papání a šlo se papat. Po papání jsem šel spinkat na křeslo. A maminka mi povídala pohádku! Móóóc se mi líbila. ♥ Byla o koťátku knížátku, jmenovalo se Kuliferda, jak se učilo plavat! A já jsem usnul. Spal jsem dlouho... Za chvíli jsem se probudil a přišla holčička a byl jsem venku. Mno, už musím. Maminka mě učí chytat myšky. ♪ :) Ahojík!

Kotě s jednou bílou ťapkou 3. kapitola - Místnost v domě, kam chodíme

12. prosince 2010 v 19:13 | šarmánek |  Ťapindy
Ahoj! Tak jsem tu! Váš Pralísek. Ta holčička mě pustila do té místnosti do toho domu. Moje maminka nepřišla. Ale slyšel jsem, že jí pustí za chvíli. Je to tam hezké. Je tam ta věc, co hřeje, truhlík a v něm hlína - prvotřídní záchod. Je tam také "křeslo", jak lidé říkají. Když si na jedno chci zadrápat (jsou tam dvě), tak mě přesunou na to druhé, kde je látka. To samé, když to udělá máma. Jsem tu nějak dlouho... Jdu spát! Tak Pralísek si lehl na jedno křeslo a usnul.
Po dlouhé době se otevřeli dveře a Pralísek hup, hup a byl u holčičky. Holčička otevřela dveře ven a říká: "Ven, ven Pralísku! Šup!," a vezme Pralíska a dá ho na boudičku. To už je tady maminka holčičky a dává mu ven papání. Pralísek hned začal papat a maminka holčičky volá: "Máňo! Máňo!," a Máňa přibíhá a začne také papat. Pak holčička a její maminka odcházejí.
Pralísek se napapal společně s maminkou a zalezl do své boudičky.
Teď Vám ukážu, jaké to v boudičce mám. Je to tu velmi útulné. Mám tu seno, malý otvor (dveře), aby jsem tady měl teplo. Je tu opravdu teploučkóó.

Ahojík, maminka.

Kotě s jednou bílou ťapkou 2. kapitola - Dárek

11. prosince 2010 v 20:35 | šarmánek |  Ťapindy
Tak jsem tu! Jen se mě maminka zeptala, co by jsem chtěl ke Kočíškovi a jsem tu. Oni jsou za chvíli Vánoce! To to letí! Jé, co dám mamince? Jí už Kočíšek nedává dárky. Musím něco vyloudit...  Ááá! Jde maminka té holčičky a moje máma tu není! Něco vyloudím!
Tak Pralísek běží jako o závod! Vidí, co je za papání a ví, že tohle jeho maminka miluje. Maminka té holčičky volá: Máňo, Máňo!! Ale Máňa nejde. Mamince to dělá starost, ale nachala tam Pralíska se slovy: Maminku najdi! :-)  Jakmile byla hospodyně pryč, tak Pralísek odlil trošku do jiné misky a tu misku ukryl. Potom to spapal a šel do své boudičky. Za chvíli se přihnala Máňa, čuchla a najedla se granulí a šla zase chytat myši. Uááá! Jé, máma už tu byla. Ubyli granule. A nic nepoznala! To je dobře... A přichází! Ahoj mamí! a Pralísek běžel k mamince. Potom šli společně tam kam chodívala maminka, když byla zima... Dobrou!, dobrou Pralísku! :-)
Ahojík

Kotě s jednou bílou ťapkou 1. kapitola

11. prosince 2010 v 19:32 | šarmánek |  Ťapindy
Napíšu serii příběhů Kotěte s jednou bílou ťapkou. Doufám, že se Vám bude líbit. Toto je první kapitola.

Ahoj, já jsem Pralísek. Jsem kotě s jednou bílou ťapkou. Jinak jsem zrzavé. Moje máma je Máňa. Naši páníčci nás mají rádi. Hrajou si s námi, dávají nám prvotřídní potravu a každý den nás pustí do domu do takové místnosti. Tam je věc, co hřeje. Venku mám takovou boudičku. Tam si vždy zalezu, když je zima. Moje maminka chodí někam jinam, když je zima. Jednou začalo ze zhora padat něco bílého... Když se páníčci vrátili, chtěl jsem vylézt, ale vytáhnu packu na to bílé, ale ono to studělo! Brrrr! Tak si ji schovám, dám ji tam znova a pořád to studí! Ale to už je u mě holčička a hladí mě. Tak, maminka mě volá, tak ahoj zase příště!

Příště!!

Bessie

11. prosince 2010 v 15:11 | šarmánek |  Naše kočky
Bessie
Bessie (besí)
Černé, kotě darované kamarádkou. Docela si na nás zvykla. Jenom na Milušku syčela a naopak. Koťat se štítila. Moc o ní napsat nemůžu, protože jsme ji měli jenom chvíli a pak... zmizela! Jako většina našich koček... Víc napsat nemohu. No, ahojík...

Kika - sestra Milušky

11. prosince 2010 v 14:24 | šarmánek |  Naše kočky
Kika
VELMI mazlivá kočička. Hodná, milá, starostlivá matka, která má HODNĚ ráda svojí sestru a svoje koťata. Jednou se stalo, že Miluška krmila koťata a Kika ležela za ní, těsně u ní, a packou ji hladila. Kika nosila Milušce myši a naopak.
Když byla s Miluškou malá, tak onemocněla a léčili jsme to. Ale uzdravila se!
Ale jednou, když jsme byla na dovolené na Slovensku, se ztratila. Miluška na ně byla sama a já jí musela pomáhat. Ale vychovali jsme je spolu.
Přeji hezký den!

Koťátka

8. prosince 2010 v 18:34 | šarmánek |  Kočkovize

Video

Pusť tak od 30ti sekund

Počasí

6. prosince 2010 v 19:17 | šarmánek |  Kočkovize
                                                     


On-line Počásí!!!

Chceš vědět počasí? Koukni nahoru! :)

Adoptuj!

6. prosince 2010 v 18:44 | šarmánek |  Uvízlo v kožichu
Pozn.: Toto zvířátko budeš mít adoptované jen na tomto blogu, nic víc.
Chceš si adoptovat nějaké z těchto zvířátek?
Stačí napsat do komentářů:
Blog: (nemusíš)
Jméno zvířátka:
Číslo zvířátka:

Tady jsou:

1. ...
2.

3.

4.

5. ...
6.

7.

8.

9.

10. ...
11. ...
12.


Tak adoptuj!

Adoptované:


Maminka: Chlupinka, děti: Lucy, Ben a Beruška.Kid


Puja (kluk)Ocásek

Snížek, snížek!

2. prosince 2010 v 8:11 | šarmánek |  Bleší šeptanda
Tak už nám začalo sněžit. Pralísek (Pralinka) má taky problém. Je jí zima... Tak jsme přemístili kukaň do "skladu" a místo ní jsme tam dali "garáž" (domeček). Je tam pořád! Líbí se jí tam.
Jinak je hrozitááááááááánsky sněhu, ale Vánoce na blátě.
Tak si ten snížek užijeme aspoň teď! Pralískovi je teplo a rád si hraje, pokud není v pelíšku.
Přeji hezký den!