Listopad 2010

Chudinka Pralinka! :(

25. listopadu 2010 v 19:52 | šarmánek |  Bleší šeptanda
Tak! Zase se nám ztratilo kotě! Zorrinka! Asi ji někdo zase ukradl, protože byla nemocná a nikam nechodila... Ale teď je Praliňáček smutný... Pořád mňouká, chudinka...! Až se jednou Miluška lekla, co se stalo a běžela k ní...!
Dneska jsem objevila prázdnou krabici (ráda do nich lezu) a zalezla jsem si tam s Pralčou! A usnula tam! :))) Přeji hezký den!

Karamelka

19. listopadu 2010 v 19:37 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Karamelka (bonbón2)
Je to kotě Milušky, neboli je béžové. Chlupatý angorák, né tak moc mazlivý, jako ostatní, ale hlavně se rád pere! Já mám škrábanců...! Spíš je to kocour než kočička, ale prostě byla tak béžová, tak je Karamelka! A dělá modelku! Když jí jednou mamča fotila, tak si stoupala tak krásně a ještě k tý kytičce a na to sluníčko! Hezká byla až do té doby, než se ztratila... Je jí škoda...
Tak to je všechno! Přeji hezký den!

Spinkáníčko a probuzeníčko

18. listopadu 2010 v 18:53 | šarmánek |  Uvízlo v kožichu
Mňau! Jak se máte? Jak jste se vyspali? Já dobře a moji kamarádi taky dobře (!) :
Chrrrrrr, šíííííí...
Uááááá!

zzzzzzz....


Proč mě budíte???!!!Co se děje?!

Automechanik

18. listopadu 2010 v 18:22 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Automechanik (Mecháč)
Je to kotě Milušky neboli, je béžové.  Je to kocour, rychlý, obratný, bystrý a...a...a...??   Ééch, nó, nějaký to a! Taky se rád chová a vrní jen maličko míň než ta naše známá Pralina (ječící)!
Vždycky toho hodně sní a potom chce pochovat! To je ale kocour! Velký! Umí velmi dobře skákat po provázku, který se mu honí nad hlavou a nebo za ním běží jako o závod. Ale bohužel se nedávno ztratil...
Přeji hezký den!

Mackův kousek

17. listopadu 2010 v 19:00 | šarmánek |  Uvízlo v kožichu
To jsme jednou vymalovávali chodbu. Po několika dnech jednoho večera jsme to dodělali a mamča se rozhodla, že vytře kuchyň. Když přešla na obývací pokoj, tak slyšíme najednou mňau! Obě dvě se otočíme a vidíme Macka na prahu dveří. Ty jsi ale šikovný, že jsi se sem přes ty schody dostal!, řekla jsem. A pak dostal papání! Toť vše!

Miluška - zasloužilá matka

17. listopadu 2010 v 18:10 | šarmánek |  Naše kočky
Miluškááá
Miluška je sestra Kiki nebo spíš dvojče, protože je také tříbarevná. Její koťata jsou béžová. Když se Kika ztratila, tak zůstala na ty koťata byla sama a já jí musela pomáhat! No hrůza uhlídat tu drobotinu! No...!! Jednou, když celý den pršelo, tak byli ty kočky rozděleny na dvě skupiny: Jedna byla tam, kde se narodila, a druhá vboudičce u vchodu. A my jsme jim papání dali tam, kde se narodili. Tak mě napadlo, že až nebude tolik pršet, tak je přenesu. Ale nemusela jsem. Miluška k nim přiběhla a oni od ní papali. Ták to je všechno o Milušce! Přeji hezký den!

Ječící Pralina aneb proč ječí (nikdy si takové kotě nepořizujte!)

17. listopadu 2010 v 16:25 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Tak Pralina!
Pralina je kotě Kiki neboli, je černobílé. Asi se narodila jako poslední, protože je jako váleček na nudle. Je taková...nepovedená...! Má krátké, husté chloupky (přesně jako krtek ).
Je tlustá neboli ten váleček...! Je to mazlík a ráda se chová!
Druhy jejího mňoukání:
Mňáááááu! - chce najíst, mňáááááááááu! - chce pohladit, mňááááááááááááááu! - chce pochovat.
Druhy jejího vrrrrrrnění: Vrrrrrrrrrrrr - už nemám hlad, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - dík za pohlazeníčko, ale chci ještě, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - chovej mě ještě a nezapomeň na hlazení!

Zorrka-holka

15. listopadu 2010 v 18:51 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Tak Zorrinka!
Je to chlupatý angorák, taky mazlivý a krásně mňoukací. Je to kotě Kiki neboli, je černobílé. A taky mazlivé! Máme ji rádi jako ostatní kočky a koťata, které jsme měli a které máme! :) Ééch... Nóó... Co bych ještě dodala? Tak povím něco, co se jí stalo!
Tak třeba, jak Zorrce-holce a ječící Pralině táta přestavěl boudičku a jak tam začala bydlet:

To jsme jednou zjistili, že ječící Pralina a Zorrka-holka nechtějí do své boudičky a Miluška je do kukaně nepustí. Tak táta boudičku rozebral, vymněnil seno a zvěčil otvor - dveře. Pak to zase postavil a dal to s mamčou na jiné místo. Mamča ještě přinesla k domečku misky. Pralina tam zalezla hned a Zorrka-holka až druhý den ráno.
Přes noc pršelo... Ráno táta šel ven a musel k boudičce, aby vylezli! Tak se tam takhle zabydleli. Přeji hezký den!

Kočičí kamarádi aneb psi

8. listopadu 2010 v 18:18 | šarmánek |  Bleší šeptanda
Kočky, kocouři a koťata jsou nejlepší přátelé člověka. Ne, nespletla jsem si to! Já vím, že se říká"pes je nejlepší přítel člověka", ale tady je to jinak! Já to myslím vážně! Kočky jsou svobodná zvířata, za to pes poslouchá páníčka a to se mi na něm nelíbí. Dělá to, co mu přikážeme, takže to je vlastně takový, takový...nevím jak to říct. Ale to nevadí. Prostě jenom chci tímto článkem naznačit, že pes je nejlepším přítelem člověka proto, že ho poslouchá na slovo (aspoň tak si to myslím).
Jinak děkuji za návštěvu a přeji hezký den.

Kostra

8. listopadu 2010 v 17:12 | šarmánek |  Kočičárny
Přijde kostra k doktorovi a pan doktor povídá: No, to jste přišel brzo!

Malá Monička

7. listopadu 2010 v 9:53 | šarmánek |  Naše kočky
Mrňousek, který se k nám dostal takto: Mamča s tátou jeli nakupovat a když se vrátili, tak s sebou přivezli koťátko neboli Moničku. A Macek jí učil, jak se prát! Byl to její strýček! Bylo to o prázdninách v červenci... Na konci prázdnin, nebo tak nějak, byla sobota a já jsem se koukala na pohádky. Táta jel do práce. Když se v podvečer vrátil, tak přivezl s sebou chlupaté koťátko! A já jsem začala křičet: Monička bude mít kamarádku! Ale mamča mi řekla: Monička už není! a já: Jakto?!..... a dozvěděla jsem se, že jí přejelo auto! Nová monička se třásla a já s mamčou jsme plakali a táta nás utěšoval... No a o tý druhý Moničce se dozvíte příště!

Žabičková

3. listopadu 2010 v 17:26 | šarmánek |  Kočičárny
Přijde žabka s punčochou na hlavě k panu doktorovi a pan doktor povídá: Co se Ti žabičko stalo? a žabička povídá: Mlčte! Tohle je přepadení!

Doktorská

1. listopadu 2010 v 19:26 | šarmánek |  Kočičárny
Ptá se pacient pana doktora: Tak pane doktore, jak dlouho budu ještě žít? a pan doktor koukne na hodinky a povídá: Deset, devět...

Bééééééééééééé! Hrůza! Fňuk!

1. listopadu 2010 v 17:36 | šarmánek |  Bleší šeptanda
To jsme minulý týden letěli s mamčou za bráchou do Finska (on tam študuje) a když jsme se vrátili včera v noci, tak jsme se dozvěděli, že nám ukradli kotě! Máme svědka! Pan soused to je! Táta potřeboval někam na hodinu odjet a když se vrátil, tak se ho pan soused zeptal, jestli nepostrádáme mourovatý kotě. Tak táta řekl, že ano, protože tem Mourka nikde nebyla (tak se to kotě jmenovalo). A pan soused to tátovi všechno vylíčil: Šli kolem našeho domu děti se svými rodiči a když se vrátili, popadli kotě, dali ho do auta a odjeli! Když jsme přijeli a táta nám to řek, tak jsem se rozbrečela! A od tý doby chodím jako tělo bez duše! A brácha ještě ke všemu onemocněl! Má nemoc podobnou žloutence!  Fňuk!