Říjen 2010

Macek

31. října 2010 v 9:37 | šarmánek |  Naše kočky
Macek (foto přidám)
Kocourek nebo spíš kocour celý černý, mazlivý, hodný, má rád toho, kdo se o něj stará, bez svého ocásku, má jen takovou malou bambulku (), ale je hodný, spokojený...
Ale taky zamilovaný! Měl rád sousedovic kočičku... Jednou však tu kočičku přejelo auto a Macek byl smutný... Pořád mňoukal až jednoho dne odešel tu kočičku hledat... Měl ji tak rád... Od té doby máme jinou kočičku! O tý se dozvíte příště!

Naše narozená koťata - jejich INFO :D

29. října 2010 v 9:11 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Jména:
Automechanik, Brunclík, Pralinka (ječící Pralina), Bivoj, Modroočko, Čoko, Karamelka, Zorrka-holka
Zrzavé:
Automechanik, Modroočko, Čoko, Karamelka
Černobílé:
Brunclík (můj mazlíček), ječící Pralina, Bivoj, Zorrka-holka
Ztratili se :
Automechanik (nedávno!), Brunclík, Karamelka, Modroočko
Dali jsme (než se ztratili ostatní):
Bivoj, Čoko
Toť vše!

Blonďatá

28. října 2010 v 19:40 | šarmánek |  Kočičárny
Jedou blondýna s brunetou výtahem. V mezipatře se výtah zastavil a blondýna začala křičet: POMOC! POMOC! a bruneta řekla neměli bychom křičet obě? A blondýna křičí: OBĚ! OBĚ!

Naše kočky, jak jsme je měli za sebou!

28. října 2010 v 19:34 | šarmánek |  Naše kočky
1. Macek
2. Monička (s Mackem se znala)
3. Monička2 ( z NÍ se o Velikonocích vyklubal ON) - Moničák nebo tak nějak!
4. Kika 
4.- 5. Miluška (sestra Kiki)
Naše narozená koťata...
Ještě jsem dostala od kamarádky kočičku, kterou jsem pojmenovala Bessie (čte se to besí)....
A ještě jsme dostali od mamčiny kamarádky jednu mourovatou kočičku... ale teďko nedávno byla nemocná ale už je zase jako rybka!

Sloní

27. října 2010 v 8:15 | šarmánek |  Kočičárny
Jde slon a mravenec. Mravenec jde před slonem a najednou povídá: Já už nemůžu a slon: Já ještě dost a mravenec: Ani se nedivím, když Ti vyšlapávám cestu!

Jak se narodila...

26. října 2010 v 19:36 | šarmánek |  Naše narozená koťata
Teď vám povím něco o tom, jak se nám narodilo našich osm koťátek!

To jsem jednou šla ven pomáhat tátovi s bazénem. Volala jsem na naše dvě kočky, aby šli s námi, protože jsou rády, když jsou s námi. Ale ani jedna nepřišla! Tak jsem teda šla na zahradu za tátou, který už začal připravovat povrch, kde měl stát ten bazén. A potom, když ten bazén už stál a napouštěl se vodou, mě to napadlo! Naše dvě kočky (nechtěli, aby se zveřejnila jejich jména ) měli čekat koťata a tak jsem zaběhla za mámou do domu a zeptala se, jestli je možné, aby koťátka byla už dneska na světě a ona odpověděla, že asi ne ale ať se klidně podívám, jestli vím kde by se mohla narodit a já jsem o takovém místě věděla! Tak jsem opustila prostor uvnitř domu a šla se kouknout na dva keříky za domem a jak tak du, uslyším takové "knik" přímo vedle mne! Kouknu se za dva takové malé keříčky a teď jsem to viděla! Naše dvě kočky a jak se u nich hýbou malé uzlíčky! V tom se ze mě stala šílená holka a začala jsem vykřikovat "Máme koťátka, máme koťátka!" a byla jsem opravdu jako šílená a běžela jsem do domu to oznámit mamce! Ta řekla, že slyšela už z okna ! Tak šla se mnou na dvůr a tam už táta s bráchou (o tom jsem nepsala, ale to nevadí ne? :)) se skláněli nad tím místem, co jsem jim ukázala, že tam se děje ta událost! No a víte kdy se narodila? Zrovna jeden den před vysvědčením, takže jsem o vysvědčení (druhý den) řekla každému koho jsem potkala, že máme koťátka! Tak to je všechno, všechno o tom, jak se nám narodilo všech osm koťátek! Přeji hezký den!

Něco na začátek!

26. října 2010 v 19:11 | šarmánek
Vítejte na mém blogu!  
Uvidíte tady lumpárny našich koček, kočky, které jsme měli, jak se mají a tak dále a tak dále!